Monitoring kanalizacji

Monitoring Kanalizacji

Warszawa, Ul. Puławska Ursynów

Monitoring kanalizacji to czynność którą warto przeprowadzić raz na jakiś czas aby sprawdzić drożność całego układu rur. Wideo inspekcja umożliwia stwierdzenie które miejsca w kanalizacji są najbardziej narażone na powstanie zatorów. Urządzenie samobieżne wyposażone w kamerę oraz czujniki do pomiaru spadku w instalacji przekazuje obraz do monitora na którym możemy śledzić wnętrze rury. Na ekranie widać również co zatkało rurę jeśli instalacja jest nie drożna. Wtedy możemy podjąć odpowiednie działania do udrożnienia rury. Na Ursynowie, w Warszawie jest mnóstwo wiekowych instalacji kanalizacyjnych, zatem wideo inspekcja jest często jedynym sposobem na wykrycie przyczyny często zapychających się rur. Poniżej kilka zdjęć z monitoringu kanalizacji przeprowadzonego na ulicy Puławskiej.

Monitoring instalacji kanalizacyjnej przeprowadzany cyklicznie, jest najlepszym sposobem na zachowanie drożności instalacji kanalizacyjnej. Pamiętaj aby przeprowadzać go cyklicznie, jest to niezmiernie ważne przy dobrej gospodarce odpadami.

Doświadczasz często zapychających się rur? Masz do czynienia ze starą instalacją kanalizacyjną? Wezwij fachowców posiadających sprzęt do monitoringu kanalizacji. Chcesz się z nami skontaktować? Zapraszamy do zakładki kontakt. Wystąpiła nagła awaria i potrzebujesz pomocy? Dzwoń: