O nas

Udrażnianie Odpływów Warszawa i okolice

Jesteśmy grupą młodych specjalistów, wyspecjalizowanych w rewitalizacji instalacji kanalizacyjnej. Swoje usługi kierujemy do klientów z Warszawy oraz wszystkich okolicznych miejscowości. Naszą misją to stuprocentowo drożna kanalizacja. Koniecznie zapoznaj się z usługami, które świadczy Udrażnianie Odpływów Warszawa.

Oczyszczanie kanalizacji udrażnianie rur i odpływów 1

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się kompleksowo udrażnianiem instalacji kanalizacyjnych wewnętrznych i wewnętrznych, zarówno w budynkach komercyjnych jak i mieszkalnych. Świadczymy również usługę dezynfekcji kanalizacji oraz obszarów podlegających zanieczyszczeniom. Ponadto realizujemy naprawy innych części instalacji hydraulicznych takich jak urządzenia sanitarne.

duże wuko warszawa

Jakiego sprzętu używamy?

Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do przeprowadzania wideo inspekcji instalacji kanalizacyjnej. Posiadamy trzy pojazdy z zainstalowanymi urządzeniami ciśnieniowymi do udrażniania odpływów kanalizacyjnych. Są one stale ulokowane w różnych lokalizacjach Warszawy, w pełnej gotowości, aby skrócić czas oczekiwania na dojazd. Dysponujemy sprężynami mechanicznymi do udrażniania rur w różnych wariantach, z różnymi końcówkami dzięki czemu możemy pracować na rurach o wszelkich średnicach.

Oczyszczanie kanalizacji udrażnianie rur i odpływów 3

Gwarancja

Gwarantujemy skuteczność udrażniania rur i odpowiadamy za wszelkie uszkodzenia powstałe z naszej winy. Wystawiamy opinie o stanie instalacji kanalizacyjnej.

wuko warszawa

Udrażniamy odpływy oraz rury kanalizacyjne 24/7
Zapraszamy

Copyright 2021 © UDRAŻNIANIE ODPŁYWÓW | Wykonanie BEST ID