O nas

Jesteśmy grupą młodych specjalistów, wyspecjalizowanych w rewitalizacji instalacji kanalizacyjnej. Nasza misja to stuprocentowo drożna kanalizacja. Koniecznie zapoznaj się z usługami które świadczymy.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się kompleksowo udrażnianiem instalacji kanalizacyjnych wewnętrznych i wewnętrznych, zarówno w budynkach komercyjnych jak i mieszkalnych. Świadczymy również usługę dezynfekcji kanalizacji oraz obszarów podlegających zanieczyszczeniom. Ponadto realizujemy naprawy peryferiów instalacji takich jak urządzenia sanitarne.

Jakiego sprzętu używamy?

Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do przeprowadzania wideo inspekcji instalacji kanalizacyjnej, posiadamy 3 pojazdy z zainstalowanymi urządzeniami ciśnieniowymi do udrażniania odpływów kanalizacyjnych, ulokowane w różnych lokalizacjach Warszawy, w pełnej gotowości, aby skrócić czas oczekiwania na dojazd. Dysponujemy sprężynami mechanicznymi do udrażniania rur w różnych wariantach, z różnymi końcówkami dzięki czemu możemy pracować na rurach o różnych średnicach.

Gwarancja

Gwarantujemy skuteczność udrażniania rur i odpowiadamy za wszelkie uszkodzenia powstałe z naszej winy. Wystawiamy opinie o stanie instalacji kanalizacyjnej.