Przepychanie rur

Przepychanie rur Warszawa

Zatory, zatkania, niedrożności rur odpływowych są bardzo częstym problemem z jakim mierzymy się w wieloletniej praktyce. Przepychanie zatkanych rur najlepiej pozostawić profesjonalistom, ponieważ sami możemy tylko jeszcze bardziej powiększyć zator. Niezależnie od skali zjawiska zawsze są one poważnym problemem dla użytkowników korzystających z niedrożnej instalacji. Niewątpliwie do większości z tych problemów przyczyniają się sami użytkownicy, ale i również wpływ eksploatacji nie pozostaje bez znaczenia. Do najczęstszych powodów zatkanych rur możemy zaliczyć:

  • Wylewanie zużytego tłuszczu wprost do zlewu.
  •  Spłukiwanie z talerzy resztek po posiłkach.
  • Wlewaniu do toalety takich rzeczy jak farby, kleje, środki czyszczące czy higieniczne.
  • Przestarzały system instalacji odpływowej.
  • Błędy konstruktorskie odpływu jak zbyt małe spadki lub cienkie rury.

Oferujemy najszerszy w Warszawie zakres usług udrażniania rur mechanicznie oraz ciśnieniem WUKO. Przepychamy każdy rodzaj niedrożności od zapchanej umywalki, wanny, toalety po czyszczenie ciągów kanalizacyjnych w pionie i poziomie. 

Mechaniczne przepychanie rur odpływowych

W zależności od rozmiaru rury kanalizacyjnej oraz rozmiaru zatoru stosujemy różne spirale. Wszystkie stosowane przez naszą firmę urządzenia posiadają wymienną końcówkę, która jest dobierana dla najlepszego wykonania zlecenia. Specjalistyczne końcówki o średnicy od 16 mm do 100 mm pozwalają na szybkie i skuteczne przepchanie niesprawnej kanalizacji. 

Technika wykonywanych przez nas prac w skrócie polega na zainstalowaniu do wnętrza rury kanalizacyjnej spirali zakończonej charakterystyczną końcówką, która pod wpływem obracania rozdrabnia zanieczyszczenia lub zostaną one wyciągnięte wraz ze spiralą. Mechaniczny sposób udrażniania sprawdzi się idealnie do przepychania rur instalacji wewnętrznej. Zalecane zastosowanie to udrażnianie odpływów od wanny oraz kabin prysznicowych, pisuarów oraz toalet a także kratek odpływowych.

Niewątpliwą zaletą opisywanej metody jest mobilność. W przeciwieństwie np. do metody WUKO urządzenie napędzające spirale można łatwo przenieść i wykorzystać w każdym miejscu. To właśnie dzięki mobilności nasza firma zawsze szybko i skutecznie jest w stanie udrażniać odpływy na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Obsługujemy klientów zarówno w prywatnych mieszkaniach, domach oraz jesteśmy do dyspozycji całych wspólnot mieszkaniowych przy udrażnianiu pionów kanalizacyjnych. Naszymi klientami są również Zarządcy budynków biurowych, użyteczności publicznej czy oczyszczalni ścieków. 

udrażnianie rury warszawa
przepychanie udrażnianie odpływu

Przepychanie rur - co należy wiedzieć

Z zapchanymi rurami w domowych odpływach ma problem większość z nas. Jest to przypadłość, która prędzej lub później na wskutek nawet prawidłowej eksploatacji dopadnie każdego. Różnego rodzaju bród w połączeniu z tłuszczem sklejają się czasem bardzo szybko a gdzie indziej proces zajmie lata. Niestety jako użytkownicy nie każdą awarię jesteśmy w stanie wcześniej przewidzieć oraz samodzielnie udrożnić. W takich wypadkach najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów zajmujących się na co dzień udrażnianiem odpływów.

Przepychanie rur kanalizacji w Warszawie i okolicach nie stanowi dla naszej firmy żadnego problemu. Poprzez lata doświadczeń opanowaliśmy do perfekcji wszystkie najskuteczniejsze metody. To dzięki nim realizacja zleceń przebiega bardzo sprawnie i zawsze zakończona jest sukcesem. Udrażniamy odpływy zlewów, brodzików, toalet, pralek oraz zmywarek. Dodatkowo wykonujemy oczyszczanie i udrażnianie odpływów z rynien, instalacji w garażach podziemnych a także udrażnianie instalacji technologicznej.

Z oferty przepychania rur korzystają zarówno klienci indywidualni, wspólnoty mieszkaniowe i duże firmy, w których również występuje problem z kanalizacją. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni a w nagłych sytuacjach posiadamy własne pogotowie kanalizacyjne dostępne 24 h przez 7 dni w tygodniu. 

Copyright 2021 © UDRAŻNIANIE ODPŁYWÓW | Wykonanie BEST ID