serwis przepompowni ścieków Mokotów warszawa

Serwis przepompowni ścieków Warszawa

Serwis przepompowni Warszawa ul. Leszczyny – Mokotów

Serwis przepompowni ścieków to pracochłonne i trudne zajęcie. Wymaga przede wszystkim usunięcia pompy oraz dokładnego jej wyczyszczenia. Jak widać na załączonych zdjęciach komora pompy była całkowicie zapchana, co uniemożliwiało swobodny przepływ nieczystości. Tradycyjnie wyczyściliśmy również wszelkie elementy ruchome przepompowni, w tym sondy. Na Mokotowie znajduje się bardzo wiele przepompowni zarówno miejskich jak i osiedlowych co zapewnia nam pole do działania. Do wydobycia pompy posłużyliśmy się ręcznym dźwigiem z mocowaniem łańcuchowym, z przełożeniem na koła zębate, więc pompa została wydobyta bez dużego wysiłku. Oczyszczanie przepompowni wykonaliśmy z dbałością o przewody elektryczne, a po oczyszczeniu przeprowadziliśmy test jej działania. Płukaliśmy pompę pod wysokim ciśnienieniem wody, za pomocą sprzętu hydrodynamicznego.

Pamiętaj! Sewis przepompowni musi być przeprowadzony przez wykwalifikowaną ekipę taką jak My. Powieżenie serwisu pompy niedoświadczonemu zespołowi może skończyć się tragicznie, zarówno dla sprzętu jak i dla serwisantów.

Chcesz zamówić serwis oczyszczalni ścieków?

Jeśli potrzebujesz specjalisty do udrażniania rur, oczyszczania kanalizacji, czy serwisu przepompowni zapraszamy do zakładki Kontakt

Copyright 2021 © UDRAŻNIANIE ODPŁYWÓW | Wykonanie BEST ID