studzienka odpływowa białołęka ostródzka warszawa

Udrażnianie ciśnieniowe odpływu Warszawa – Białołęka

Na Warszawskiej Białołęce spotkaliśmy się za zapchanym odpływem kanalizacyjnym. Do udrożnienia tego odpływu niezbędnym było wykorzystanie naszego urządzenia ciśnieniowego. Wuko świetnie sprawdza się w takich miejscach gdzie potrzebne jest szybkie i stanowcze działanie. Cała akcja nie trwała dłużej niż 30 minut. W tym czasie przepompowaliśmy około 200 l wody.

Na całe szczęście udało się usunąć Zator który blokował swobodny przepływ wody w odpływie. Zator stanowiła celuloza która zgromadziła się w miejscu narażonym na zapchanie Natomiast pod silnym ciśnieniem udało nam się rurę odepchać. W przypadku zapchania rury takich jak ten zdarza się że za zatorem na gromadzi się bardzo duża ilość odchodów i tłuszczy. Te złogi również udało nam się wypłukać. Zapoznaj się ze zdjęciami poniżej tak to właśnie wyglądało. Kochamy swoją robotę i dzięki temu gwarantujemy satysfakcję.

Chcesz zamówić udrażnianie ciśnieniowe odpływu?

Jeśli potrzebujesz specjalisty do udrażniania rur, odpływów, oczyszczania kanalizacji, czy udrażniania cieśnienowego odpływu zapraszamy do zakładki Kontakt

Copyright 2021 © UDRAŻNIANIE ODPŁYWÓW | Wykonanie BEST ID