udrażnianie pionów kanalizacyjnych warszawa

Udrażnianie i czyszczenie pionów kanalizacji

Warszawa ul. Obrońców Tobruku

Tym razem zmagaliśmy się z pionami kanalizacyjnymi. Udrażnianie pionów może być szczególnie uciążliwe w przypadku gdy wloty do pionów są umieszczone na różnych wysokościach lub obmurowane. W tym przypadku koniecznym było odłączenie fragmentu rury. Nasz zespół poradził sobie zleceniem bezbłędnie. Do udrożnienia pionów wykorzystaliśmy urządzenie ciśnieniowe. Sprzęt taki jak WUKO doskonale nadaje się do tego celu, ponieważ dzięki wstecznym dyszom, wąż może poruszać się również w pionie.

Rury odpływowe o średnicy 10cm poddały się udrażnianiu, a wszelki osad tłuszczowy oraz kamień zostały wypłukane z instalacji. Jako że pionów było kilka, czas realizacji nieco się wydłużył, co oczywiście zostało skompensowane przez zleceniodawcę. Praca została poprzedzona monitoringiem wideo, a raport z inspekcji został przedstawiony administracji budynku. Poniżej kilka zdjęć obrazujących w jaki sposób dostaliśmy się do pionów z rur umieszczonych w garażu podziemnym.

Udrażnianie pionów kanalizacyjnych to jedna z naszych specjalizacji. Jeśli chcesz zamówić podobną usługę, skontaktuj się z nami używając dogodnego środka komunikacji. Zapraszamy do zakładki kontakt.

Copyright 2021 © UDRAŻNIANIE ODPŁYWÓW | Wykonanie BEST ID