Udrażnianie odpływów kanalizacyjnych

Udrażnianie rur i odpływów kanalizacyjnych Warszawa i okolice

Udrażniamy rury kanalizacji prowadzące do infrastruktury ściekowej miejskiej, szamb, instalacji zbiorczej, wszelkie odpływowe rury zarówno żeliwne i z kamionki jak i PVC i PP, metodą ciśnieniową. Stosujemy do tego urządzenia ciśnieniowe, o różnym ciśnieniu wyjściowym z zamiennymi końcówkami, dzięki czemu możemy obsłużyć różne rodzaje rur o zróżnicowanej średnicy. Wykonujemy zlecenia na terenie całego m. st. Warszawa oraz okolicznych miejscowości.

Nasza usługa zawsze poprzedzona jest monitoringiem instalacji kanalizacyjnej, aby wykluczyć inne przyczyny powstania awarii. Monitoring przeprowadzamy za pomocą kamer wideo wprowadzanych bezpośrednio do instalacji. W przypadku zatorów tłuszczowych lub spowodowanych gromadzącym się kamieniem osadowym, na życzenie, po udrożnieniu rury odpływowej, możemy przeprowadzić pianowanie kanalizacji, co dodatkowo zdezynfekuje system. W przypadku zatorów innego pochodzenia, spowodowanych np. zanieczyszczeniem odpływu kanalizacyjnego ciałami stałymi, możliwa jest wymiana całego odcinka odpływu kanalizacyjnego.

Jesteśmy pewni swojej pracy. Dajemy gwarancję na drożność odpływu kanalizacyjnego.

udrażnianie rur i odpływów warszawa

Masz zapchaną instalację kanalizacyjną?

Wypróbowałeś wszystkie znane metody udrażniania odpływów i nic nie okazało się skuteczne? Kiedy mamy do czynienia z poważnym zatorem rury kanalizacyjnej, takim którego nie udało się udrożnić domowymi sposobami, pozostaje zastosowanie urządzeń mechanicznych i ciśnieniowych. Sprężyny, żmijki, taśmy, WUKO, czyszczenie pianą to tylko część metod przez nas stosowanych.

Naszą firmę tworzą doświadczeni fachowcy wyposażeni w najwyższej klasy sprzęt. Jesteśmy w stanie szybko i skutecznie przywrócić drożność wszelkich rur kanalizacji. 

 

Profesjonalne udrażnianie odpływów Warszawa

Wykonujemy profesjonalne udrażnianie odpływów w instalacjach kanalizacyjnych. Każde zlecenie rozpoczynamy od dokonania oględzin i ocenie wielkości zatoru. Posiadamy profesjonalne kamery, dzięki którym dokładnie zdiagnozujemy problem i przystąpimy do pracy. Działamy na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Nasze usługi hydrauliczne wykonujemy w budynkach prywatnych, wspólnotach mieszkaniowych, użyteczności publicznej, biurowych, zakładach przemysłowych.  

Udrażnianie rur odpływowych

Jednym z podstawowych zadań naszych pracowników jest dokładne czyszczenie rur żeliwnych, kamionkowych i PCV. Musimy pamiętać, że każda nawet najnowocześniejsza instalacja z upływem czasu ulega rozszczelnieniom i pęknięciom. W Udrażnianie Odpływów Warszawa jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, ażeby szybko i skutecznie zdiagnozować i usunąć zaistniały problem. 

W czasie naszej codziennej pracy korzystamy z różnych metod, zmierzających do szybkiego udrażniania odpływu. Nasi specjaliści to najbardziej doświadczone w branży osoby. Z tego też względu niejednokrotnie wykonujemy zlecenia, które przerosły innych fachowców. 

Zalecamy nie tracić swojego, cennego czasu i jak najszybciej skontaktuj się z Udrażnianie Odpływów Warszawa

Copyright 2021 © UDRAŻNIANIE ODPŁYWÓW | Wykonanie BEST ID