WUKO

Czyszczenie kanalizacji metodą WUKO

WUKO jest potoczną nazwą określającą jedną z dostępnych technik stosowanych w czyszczeniu i udrażnianiu kanalizacji. Kiedy Twoją uwagę zwróci trwałe spowolnienie odpływów wody lub ścieków, wysoki stan wody w toaletach, umywalkach, bulgotanie dochodzące z odpływu, bądź wyczujesz intensywny brzydki zapach z kanalizacji wskazywać to będzie na problemy z drożnością kanalizacji. Nie czekaj aż dojdzie do cofania się wody w odpływie, wannie, zlewie, toalecie, powodując szkody i wydatki. Najlepiej zadzwoń do nas. W takich sytuacjach najczęściej stosujemy metodę WUKO.

wuko udrażnianie przepychanie rur Warszawa

WUKO Warszawa i okolice

Metoda WUKO inaczej Wodne Udrożnienie Kanalizacji i Odpływów jest to metoda udrożniania rur pod wysokim ciśnieniem. Do tej metody wykorzystujemy tylko wodę, która wyprowadzana jest pod bardzo wysokim ciśnieniem za pomocą długiego przewodu zakończonego specjalną dyszą lub głowicą. Metoda ta jest w pełni przyjazna dla środowiska, ponieważ do jej wykonania nie używa się żadnej chemii. Dodatkowo ta metoda jest szybka i bezinwazyjna – zalecana do stosowania wewnątrz starych rur, celem uniknięcia ich uszkodzenia.

Metoda WUKO zapewnia doskonałe czyszczenie, udrażnianie i płukanie kanalizacji sanitarnej i deszczowej zapewniając usunięcie nagromadzonych osadów .

Copyright 2021 © UDRAŻNIANIE ODPŁYWÓW | Wykonanie BEST ID