czyszczenie i pianowanie odpływu warszawa

Czyszczenie pianą kanalizacji

Czyszczenie Warszawa, ul. Dzierzby – Ursynów

Oto kilka fotografii z udrażniania kanalizacji na warszawskim Ursynowie. Do udrożnienia odpływu kanalizacyjnego wykorzystaliśmy hydrodynamiczny sprzęt do udrażniania odpływów i rur kanalizacyjnych, wyposażony w specjalną głowicę uzbrojoną w dysze, z których sprężona pod ciśnieniem woda rotacyjnie wypłukuje zanieczyszczenia rur i odpływów kanalizacyjnych. Głowica posiada również dysze skierowane do tyłu, co rozpędza głowicę z wężem i umożliwia jej swobodne podróżowanie w górę spadku, lub w pionie kanalizacyjnym.

Po przeprowadzonym czyszczeniu kanalizacji, użyliśmy piany która doskonale dezynfekuje miejsce natrysku, niszczy drobnoustroje, bakterie i grzyby oraz z jest w pełni biodegradowalna, dzięki czemu może swobodnie wpływać do kanalizacji miejskiej. Pianowanie kanalizacji jest szczególnie przydatne przy wąskich rurach i słabych spadkach, gdzie istotnym jest wydłużenie czasu drożności rur. Zapoznaj się ze zdjęciami i zobacz jak radzimy sobie z kanalizacją.

Jeśli chcesz aby nasza załoga zajęła się twoimi rurami odpływowymi, pionem kanalizacyjnym czy rurami w instalacji wewnętrznej, zapraszamy do zakładki Kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i wycenimy ewentualną realizację usługi. Udrażnianie odpływów i Udrażnianie rur w instalacji wewnętrznej to nasza specjalność.

Copyright 2021 © UDRAŻNIANIE ODPŁYWÓW | Wykonanie BEST ID