Pianowanie systemu kanalizacyjnego

Pianowanie systemu kanalizacji Warszawa

Jedną z wielu usług jakie wykonujemy jest pianowanie systemu kanalizacji. Polega ono na czyszczeniu i dezynfekcji rur kanalizacyjnych z wykorzystaniem specjalnej piany. Przy wykonywaniu tej usługi używamy tylko produktów wiodących producentów. Są to detergenty, które generują aktywną pianę, w pełni bezpieczną dla środowiska i ulegającą biodegradacji. Pianę wtłacza się pod ciśnieniem do systemu kanalizacyjnego. Metoda ta skutecznie pomaga usunąć naloty utworzone z kamienia, rozbija osady tłuszczowe przylegające do wewnętrznych ścian rur. Przywraca w ten sposób drożność instalacji. Pianować można całe piony kanalizacyjne, włącznie z poziomami w blokach mieszkalnych. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku rozległych, często zapychających się pionów kanalizacyjnych.

udrażnianie piana kanalizacji warszawa

Udrażnianie odpływów kanalizacyjnych pianą

Co ważne, zabieg pionowania dobrze jest poprzedzić wideo inspekcją kanalizacji, aby upewnić się czy powstały zator będzie możliwy do usunięcia przy pomocy tej metody.

Na skutek zapchanej kanalizacji może dojść do zalania mieszkania. Aby uniknąć dodatkowych kosztów najlepiej od razu, gdy tylko pojawią się problemy zadzwonić po naszą pomoc kanalizacyjną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt i dobrze wyszkolony zespół. Korzystając z naszej pomocy, masz gwarancje niskiej ceny, oraz fachowej pomocy, której niezwłocznie udzielamy.

Copyright 2021 © UDRAŻNIANIE ODPŁYWÓW | Wykonanie BEST ID